Nejnovější recenze ze sekce Interní rámečky

Přidáno: 2. října 2012

• Snadná montáž.
  • Pevná konstrukce.
  • Možnost uzamčení.
  • Dobré odvětrání.
  • Dost titěrná západka dvířek, vyžaduje citlivé zacházení.

Celkově velmi dobrý produkt.
Pohodlné zasouvání i vyjímání disku bez namáhání.

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2012

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• kvalitní rámeček s rychlou možností výměny disku
  • nic, plní to co očekávám

Pokud máte externí disky a potřebujete je občas rychle připojit bez nutnosti využívat redukcí, případně rozdělávat bednu počítače, tak je to efektivní řešení. Ne všechny redukce podporují všechny velikosti disků. Zde je klasický SATA kabel, takže pohodička.

Přidáno: 28. února 2012

• funguje

ok

Kingston SNA-BR2/35

Kingston SNA-BR2/35

Anonym Anonym

Přidáno: 16. ledna 2012

• možnost uchycení dvou SSD nad sebou
  • bohatě perforovaný, takže snad zapadne do každý bedny
  • koupil jsem za 100,- v alfacomp.cz

Vyplatí se koupit SSD bez rámečku + tento rámeček.

Přidáno: 7. srpna 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborné, překonává i profi držáky a umožňuje výborné chlazení
  • Chybí kontrolka vloženého disku

Výborně vyřešený a odpružený držák disku. Žádný šuplík, ale zasunu disk a jede.
Jeden velký větrák v šachtě dobře vychladí i 6 velkokapacitních disků v trvalém provozu.

Přidáno: 5. dubna 2011

• Dostupná cena
  • Nemám výhrad

Bezproblémový výrobek. Doporučuji

Anonym Anonym

Přidáno: 23. září 2010

• (proč sem koupil)
  • Nízká cena
  • Jediný produkt toho času v nabídce
  • (přednosti)
  • Jednoduché provedení (šuplík (tray) sám o sobě je jen kus plastu, veškerá elektronika je v rámečku)
  • Nepřidává další kontakty (Disk se připojuje na konektor rámečku a kabel od něj do MB - DirectLink)
  • Ventilátor pro odvod tepla
  • Kontrolka aktivity disku (ale nevim proč jen u 3 ze 4 exemplářů co mám)
  • Za málo peněz málo muziky (tedy nízká cena a jednoduché provedení, no ona je to spíš výhoda)
  • Ovládání vypínače je poněkud těžkopádné a trefit se jeho trnem do dirky na šuplíku je trochu umění
  • Mizerná dostupnost (přes půl roku nemůžu sehnat v žádném kamenném obchodě v praze a okolí)
  • Ne příliš kvalitní ventilátor, po delším (~1,5 roku) užívání velmi hlučí (ale je to standartní ventilátor, jeho výměna neni problém)

Jednoduché (a tím levné) řešení, které kromě ventilátoru nepřidává nic navíc. Já ho koupil protože byl řádově (5x) levnější než alternativní produkty, v podstatě jediný s akceptovatelnou cenou. Horší odvod tepla plastovými stěnami (ty dražší boxy jsou z hliníku) kompenzuje ventilátor (jehož kvalitu sem už pomluvil). Dobrá koupě to byla každopádně, i přes zmíněné vady na kráse. Překvapením byl právě systém direct link - narozdíl od jiných rámečků (zejména těch pro PATA) má kabel jen jeden volný konec, a tak je počet kontaktních míst (místa potenciálních poruch) stejný, jako u interního disku. Vzhledem k tomu, že delší dobu nemůžu sehnat další exepláře (stačil by šuplík, rámečků mám dost), musel sem si vyrobit takové lyžiny pro zasunutí holého disku.

Přidáno: 17. září 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• Výhoda je že nemusíte mít šuplík,takže je naprosto universální pro 3,5 palcové Sata HDD Vložíte HDD a pouze pomocí dvířek HDD zasunete,vyjmutí HDD je pouhým otevřením dvířek a mechanismus HDD vysune ven.Výhodou je i možnost uzamknutí dvířek, aby nedošlo k nechtěnnému otevření dvířek.
  • Měla by existovat redukce pro 2,5palcové Sata HDD (nevím zda-li náhodou neexistují,pokud ano měla by se dodávat jako standartní vybavení)V příslušenství není dodáván datový kabel,ten je nutno zakoupit zvlášť,ve vybavení je pouze napájecí kabel.

S produktem jsem velmi spokojen,škoda že jsou u mě výhrady které uvádím v kolonce ,,proti,,

Ověřený zákazník IT-SW.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2010

(naposledy upraveno 9. dubna 2010)

Zakoupeno v IT-SW.CZ

• Nerozchodil jsem na těhle šuplikách ani jeden HDD a to mám celkem 4 kusy,zakoupil jsem je omylem místo VPP-2010 LSF.

Nedoporučuji,dle mého názoru a zkušeností.

Zobrazuji 261 - 269 ze 269 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]